RH/|\PSODY - mean & polite gang-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RH/|\PSODY - mean & polite gang-

an enthusiastic instrumental composition of indefinite form & complete gaming destruction
 
HomePortalGallerySearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Pomoc molim vas

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Stojke
wannabe love machine
wannabe love machine
Stojke


Number of posts : 916
Age : 37
Localisation : Uzice, Beograd
Registration date : 2007-04-27

Pomoc molim vas Empty
PostSubject: Pomoc molim vas   Pomoc molim vas Icon_minitimeWed May 30 2007, 02:15

E ovako.

Sredjivao sam komp, spremao ga za defragmentaciju i dok sam oslobadjao prostor na c disku (jer treba jebenih 15 slobodnih posto za defragmentaciju a ja sam imao samo Cool brisao sam razne stvari od nekih malih igrica do programa. E sada sta se deslio. Evo je lista problema:

  1. Necujem se na TS-u (reinstalirao sam ga i stavio kodeke ponovo ali avaj)
  2. Sve sistemske ikonice su mi se izbrisale (nestale) i zamenile su ih one glupe (beli list papira i nesto na njima nacrtano)
  3. Komp mi radi usporeno
  4. Takodje sam primetio da mi neki programi vise nerade kako treba (Jet Audio mi se zabaguje i moram da restartujem komp)
  5. CPU usage odjednom skoci na 100% i onda ceo komp ne da koci nego treba mu otprilike 5 minuta da se restartuje.
E sada, da formatiram sam ne bih smeo ali nemogu to ni da odradim iz sledecih razloga- imam oko 3-4gb stvari koje moram da sacuvam a moj prokleti dvd rezac mi ne radi kao ni cd rezac to sam otkrio juce. Nemam dovoljno veliku usb flash memoriju za taj poduhvat a i ova koju imam nemam pojma gde mi je.

Moje pitanje: Postoji li ikakav nacin da ovo sredim bez formatiranja, ili moram to da odradim, mada ne znam kako (nemogu cak ni mpidove da sacuvam lol). Ajde sada mudraci pomagajte.
Back to top Go down
AciD
he runs with poison... and laggs !
he runs with poison... and laggs  !
AciD


Number of posts : 462
Age : 43
Registration date : 2007-04-27

Pomoc molim vas Empty
PostSubject: Re: Pomoc molim vas   Pomoc molim vas Icon_minitimeWed May 30 2007, 15:44

E, pa evo ti moj predlog, tj. sta bi ja uradio:

Otisao bih kod najblizeg kolege koji ima Desktop racunar i prebacio podatke na njegov komp, kako.

1. Uzmes svoj komp sa svim kablovima, diskovima i ostalim glupostima i odneses kod najblizeg kolege koji ima isto komp.
2. Povezite preko LAN-a oba racunara i prebaci podatke kod njega na HDD, e sad, ako nemozete LAN da podesite, nadji neku USB Flash memoriju pa lagano prebaci podatke sve koje ti trebaju.
3. Formatiraj C particiju i instaliraj WIN ponovo jer si verovatno nesto obrisao od sistemskih modula sto windows koristi, i veruj mi, da ga samo Reinstaliras preko starog NEVREDI, trajace ti o5 od 1 do 4-5 dana i posle ces se o5 jebati.
4. Kad instaliras Win ponovo, vrati programe od kolege i to je to.

Potrebno vremena za ovakav zahvat ti je odprilike 4 sata, najvise vremena oduzme prebacivanje podataka koje cuvas, a sama Win instalacija traje od 45min do 1,5 sati.

Aj pa se vidimo!!
Back to top Go down
Stojke
wannabe love machine
wannabe love machine
Stojke


Number of posts : 916
Age : 37
Localisation : Uzice, Beograd
Registration date : 2007-04-27

Pomoc molim vas Empty
PostSubject: Re: Pomoc molim vas   Pomoc molim vas Icon_minitimeWed May 30 2007, 15:55

Pazi odradio bih ja to ali jevan mali problemcic je tu u opticaju. Celo drustvo mi je u Uzicu zadnjih nedelju dana, a ovi drugovi sto su ovde navodno nemaju vremena,kao sad je kreaj faksa i tako te gluposti.

Ali znaci ako bih samo reinstalirao windows problemi bi se vtatili posle nekoliko dana?
Back to top Go down
AciD
he runs with poison... and laggs !
he runs with poison... and laggs  !
AciD


Number of posts : 462
Age : 43
Registration date : 2007-04-27

Pomoc molim vas Empty
PostSubject: Re: Pomoc molim vas   Pomoc molim vas Icon_minitimeWed May 30 2007, 18:55

RaS.PuT.In wrote:
Ali znaci ako bih samo reinstalirao windows problemi bi se vtatili posle nekoliko dana?

Kratko ce ti trajati samo ako uradis Repair na staru instalaciju, ali ako roknes stari i instaliras nov, nebi trebalo da pravi probleme do daljnjeg.

I jedan savet: Nikad, ama bas Nikad nemoj drzati nesto sto ti treba na C particiji, ako treba rokni neke filmove sa D ili E particije i sve sto ti treba sa C prebaci tamo.
Znaci na C particiji ostavi samo Windows i nista vise, pa cak ako imas i folder Downloads, prebaci ga negde na D i tamo skidaj sa net-a.

Aj pa ako nenadjes gde da roknes Win, mogu ja doci za BG i poneti moj racunar, ili dodjite Svetac i ti do nas malo na Kafu Very Happy .
btw, neradim danas i sutra a prekosutra sam u trecu smenu.

Aj pozzzzzzzzzz!
Back to top Go down
Sponsored content





Pomoc molim vas Empty
PostSubject: Re: Pomoc molim vas   Pomoc molim vas Icon_minitime

Back to top Go down
 
Pomoc molim vas
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RH/|\PSODY - mean & polite gang- :: General Area :: Help Desk-
Jump to: