RH/|\PSODY - mean & polite gang-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RH/|\PSODY - mean & polite gang-

an enthusiastic instrumental composition of indefinite form & complete gaming destruction
 
HomePortalGallerySearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Heh Donca :) i Stojketov post

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Saint_
wise man aka spammer
wise man aka spammer
Saint_


Number of posts : 952
Age : 45
Registration date : 2007-04-29

Heh Donca :) i Stojketov post Empty
PostSubject: Heh Donca :) i Stojketov post   Heh Donca :) i Stojketov post Icon_minitimeFri Jun 08 2007, 21:11

Donca sa 4S-a

... sa sve netlimiterom koji je pokušao da "proda" i nekim našim članovima.
Taj čovek mi je bio vrlo drag, nažalost ispostavilo se da sam pogrešio. Njemu je očigledno mnogo simpatičniji šljam poput Venoma i družine i njihov stil borbe i varanja koji je pokušao da uvuče i u naš klan. Na našu sreću - nije mu to uspelo.


Hteo sam da iskomentarishem ali sam shvatio
LOL a sta reci Smile a ne izgubiti 10 minuta u prazno Smile

Nek mu je sa srecom....


Last edited by on Sat Jun 09 2007, 02:02; edited 1 time in total
Back to top Go down
Saint_
wise man aka spammer
wise man aka spammer
Saint_


Number of posts : 952
Age : 45
Registration date : 2007-04-29

Heh Donca :) i Stojketov post Empty
PostSubject: Re: Heh Donca :) i Stojketov post   Heh Donca :) i Stojketov post Icon_minitimeFri Jun 08 2007, 21:29

i LOL ja JEBENO NISAM JEBENO oborio Lakija!!!!!!!!!!!!!!!


Smile))))))))))))))))


ali znam da je to bilo delo Nepoznatog-a Smile
Back to top Go down
Saint
Patron saint of all useless forums...
Patron saint of all useless forums...
Saint


Number of posts : 128
Age : 45
Registration date : 2007-04-27

Heh Donca :) i Stojketov post Empty
PostSubject: Re: Heh Donca :) i Stojketov post   Heh Donca :) i Stojketov post Icon_minitimeMon Jun 25 2007, 04:10

Povodom bakinog linka na ovu stranu

Bako, retarde, nepoznat se odnosi na UnKnown-a(Acid-a, Corsair-a, jebenog Aliena * on je insistirao na ono "jebenog" - (ja ga suvise gotivim da to napishem)) koji je admin ovde ...

Smile

zatim:
Ne smarajte me, ja vas zaista volim, ali manite me se, ja ne napadam tipa neko je haknuo moj nalog, kao sto je Baka uradio... narocito kada moze da se proveri da je u to vreme skoro svima bio pao server.. PROVERITE OVDE!!!!!!!

Da li vam je palo na pamet da pogledate support forume pre nego ste zapoceli da napadate????

Upitaj se Bako da li je to vreme kada nisi mogao da se logujesh Smile ?

Smile

neko vam je haknuo nalog??????????

MA LOLOLOLOLOLOLOLOL!!!!!!!!!!!! lol!
Niko nema tolko vishka vremena Smile


i josh nesto...

kada ti neko hakne nalog ti i dalje mozesh nezavisno da se logujesh na svoj user, cisto da znash za ubuduce, da mozesh lepshe da smislish nove lazi Smile

i josh neshto....

u protekla 2 meseca se nisam kacio na void (jesam 2. da mi ne odu charovi), ne zanimam se sa 4S-om i zelim vam sve najbolje, ali brate ...
manite me se ... otishao sam pre 2 meseca i 4S-u, od tada nisam posvetio ni 2 minuta mog vremena, bio bih srecan kada bi ti napokon uradio isto i konacno me ostavio na miru.
Nemam veze sa 4S-om niti sa vashim forumom, niti ZELIM da imam, odgovor su mi preneli pm-om...
Bako, MANI ME SE VEC VISHE!
Ostali:
Molim Vas NAJLEPSHE : OSTAVITE ME NA MIRU!!

HVALA i
skinite mi se sa kurca!!!


P.S.
Znam da ti trebaju neki neprijatelji i ne znam kakve zavere da bi se ti osecao lepo, ali molim te najlepse mene izostavi iz istih, jer ne zelim da se zanimam sa time.
I sledece shvati veoma ozbiljno:
Nemoj da ti stvarno haknem nalog seljachino neopevana, jer cesh tada ZNATI da sam ja!!!!!!!!!!!!!!!


P.P.S.
Kada budesh bio zadovoljan sobom i pomislish da si postigao svoj cilj koji god da je, molim te, obavesti me, da bih mogao da zakljucham pristup forumu, da bi mogli ovde da nastavimo u miru da se druzimo, posto nam je ovo postao sajt za druzzenje nevezano za FL.
Ako neko zeli da cita sadrzaj u "member area" , neka to i uchini, omogucili smo pristup svima u narednih par dana, nakon chega cemo ga opet zatvoriti verovatno zajedno sa vecim delom foruma Smile
Hvala unapred.
Back to top Go down
http://rhapsody.heavenforum.com
Sponsored content





Heh Donca :) i Stojketov post Empty
PostSubject: Re: Heh Donca :) i Stojketov post   Heh Donca :) i Stojketov post Icon_minitime

Back to top Go down
 
Heh Donca :) i Stojketov post
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RH/|\PSODY - mean & polite gang- :: Rhapsody Games :: Freelancer - Public Area-
Jump to: