RH/|\PSODY - mean & polite gang-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RH/|\PSODY - mean & polite gang-

an enthusiastic instrumental composition of indefinite form & complete gaming destruction
 
HomePortalGallerySearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Povodom svega

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Saint_
wise man aka spammer
wise man aka spammer
Saint_


Number of posts : 952
Age : 45
Registration date : 2007-04-29

Povodom svega Empty
PostSubject: Povodom svega   Povodom svega Icon_minitimeSun Apr 29 2007, 07:19

Povodom svega


Dakle ovde cu postovati ono me je nerviralo i ono sto sam trebao verovatno jos ranije da ispricam....

1. 4S & Rhapsody & moji pogledi

Kada sa se nas nekoliko na pocetku skupilo nikada nam nije padalo napamet da rasturamo 4S, niti smo smatrali Rh/|\psody nista drugo do deo 4S-a i ekskluzivan samo za clanove 4S-a....

Necu spominjati imena u ovom postu, ali kada smo zapochinjali celu prichu svi su ponesto smislili, ime klana, logo, ja sam smarao za latinske nikove lol! itd.

Cela poenta je bila i ostace zabava i veseliji pristup igri.
To se ovih nekoliko dana promenilo...
I ja se izvinjavam za moj lavovski deo krivice, prouzrokovan mojim napustanjem 4S-a, nakon silnog popovanja drugima da to ne urade, lol.
Ali moram da naglasim da moje istupanje iz 4S-a nije imalo nikakve veze
sa Rh/|\psody-jem, vec je nastalo kao moja direktna konfrotacija sa Bakom, njegovim lazzima i generalnim nezadovoljstvom, prozrokovano nepotrebnim nerviranjem oko svih gluposti i nekorektnosti koje su se deshavale tada vec uchestalo...
Takodje, sada vise ne moram, na svu srecu da se ovrcem na to.


I sve to zajedno nema veze sa Rhapsody-jem, ja sam se divno provodio, i imam nameru da nastavim da se lepo provodim u njemu.
Kao odgovor na Raspucinovo pitanje i kao razjashnjenje za moju neaktivnost oko tih pitanja:
Smatram da bi bilo nekorektno sa moje strane da pozivam na registrovanje klana u sadashnjoj situaciji i ne zelim da me neko optuzi za parchanje 4S-a.
Sa druge strane stoji da je 7 od 8 ljudi koji su znali za Rh-a, bili njegovi clanovi Smile tj. od aktivnih clanova samo Marko(nazalost nije bio tu tih dana), Donca i Baka nisu ucestvovali. Zao mi je ali regrute ne racunam.
To govori samo za sebe!
Jedini izuzetak smo napravili prema coveku za koga smo smatrali da bi se nasao u moralnoj dilemi i zato ga nismo od starta pozvali. Ovom prilikom se i njemu izvinjavam Razz posto smo pogresno procenili.
Mozda sam i pogreshio sto nisam sakrio svoj "identitet" kada su me
pitali dok sam bio u "Ira Dei" charu... ali ljudi ja imam 28 godina i boli me kurac da lazem za sebe oko iako drage ipak samo jebene igre, a pogresno sam i mislio da ce ljudi imati vise razumevanja.
Isto tako sam pogreshio sto sam imao poverenja u nekoga, ali nisam
mogao da predpostavim da je decko takav i da ce odmah tuzzakati,...

Time sam sve vas stavio u nezavidan polozaj... i zato mi je takodje krivo.
Isto tako NAGLASAVAM da vas ne bi pecali, ja nikoga od vas nisam spominjao ni u kakvom kontekstu zajedno sa Rhapsody-jem, niti cu.

E sad da se vratim na temu Smile

APSOLUTNO mi nije zao sto sam uleteo u Rhapsody i
apsolutno ne smatram da sam duzan 4S-u nesto,
jer sam istom poklonio previse zivaca i vremena,
i umalo sam zaboravio da se igram zbog istog clown,
Jedino zalim zbog odnosa sa nekoliko ljudi tamo,
ali, boze moj, nemam vise 15 godina ...

Da citiram Orvela i razjasnim moju zamerku do kraja:
"Sve zivotinje su jednake, ali su neke zivotinje jednakije od drugih"

Takodje, kada malo bolje pogledate, Rhapsody je nastao kao
produkt 2 stvari

1. Zelje za malo opustanja
2. kao volja i to ne VECINE nego maltene svih!


I da se razumemo oko jos dve stvari Smile
1. Klan podrazumeva medjusobnu dozu poverenja medju clanovima istog,
ali pre toga je FL igra. Svako od nas se UVEK nashao drugome bilo da je 4S ili Rhapsody u pitanju,
kada je bilo to potrebno (izuzev mog 1. incidenta sa bakom Twisted Evil ).
A nas nekoliko nije dobilo tu istu podrshku kada je trazzilo...
(I zato nemojte da vas hvataju na osecaj krivice... Smile

2. FL je igra...

Zato jos jednom... ljudi, nije kasno da izbrishete Rhapsody charove ako osecate da je to ispravnije!
Ja sam sa druge strane nakon razgovora sa nekima od vas odlucio da se setkam i dalje u Rh tagovima Smile, i bicce mi izuzetno drago da letuckam po svemiru sa vama koji ste odlucili da lete sa istim...
Isto tako ce mi biti drago da letuckam pored vas ako ih ne zadrzite.

Sto se mene tiche, chicha micha i gotova pricha :PPPP


Last edited by on Mon May 14 2007, 16:06; edited 1 time in total
Back to top Go down
Stojke
wannabe love machine
wannabe love machine
Stojke


Number of posts : 916
Age : 37
Localisation : Uzice, Beograd
Registration date : 2007-04-27

Povodom svega Empty
PostSubject: Re: Povodom svega   Povodom svega Icon_minitimeMon Apr 30 2007, 11:26

E sada i ja da kazem nesto. Mislim da treba ici napred sa RHAPSODY. Zasto ?

Zato sto igram ovu igricu da bih se zabavio a ne da bi mi neko non stop popovao, slazem se ja treba da postoje neka pravila ali pravila koja vaze za sve a ne samo za neke (citaj boraniju). I ne mogu vise pravo da vam kazem da se pravim lud i da cutim oko nekih stvari. Vec sam jednom rekao Svecu a sada i kazem da da me je neko pitao da predjem u RHAPSODY pre mesec dana odbio bih, tada sam bio nov i svidjalo mi se sve ali valjda sada kako imam vec neki staz (da kazemo tako) ne mogu da podnesem da igram u klanu za koji vazi da je svako jednak i da se svacije misljenje uvazava. Imao sam neke mnogo dobre ideje, predlagao buduce saveznike, protivio se akcijama koje su kasnije ispadale propast, i uvek bi neko moje misljenje bilo "prihvatamo tvoje misljenje i mozda si upravu ali cemo da radimo po mome". To je pocelo u zadnje vreme da me mnoooooogo nervira. Evo recimo cekam na unapredjenje mesec dana dok neki (svi znamo koji su na to cekali 2 sata), samo da se razumemo pricam o oficirskim cinovima. Dalje saveznistvo sa ESF. Na to mogu samo da kazem LOL. Ma budimo ozbiljni nama trebaju saveznici koji su jaci od nas da bi smo i mi bili jaci a ne neko da nas vuce dole. Naravno iako sam vrsio ogroman pritisak da napravimo saveznistvo sa KBA to je glatko odbijeno. Dalje mislim da o saveznistvima ne bi trebalo da odlucuje jedan covek vec svi mi zajedno.

E sada zasto mi se svidja RHAPSODY. Zato sto smo svi stvarno jednaki sto pokazuje i ovaj forum i ceo odnos u igri, za razliku od 4S foruma na kome ima prava samo jedan covek, e sada sta bi se desilo da izbije neki problem a on nije dostupan nekoliko dana, i sta svi mi njega da cekamo. Majke mi ljudi osecam se kao 90-ih godina kada je Milosevic bio predsednik i ima svoju televiziju na kojoj smo slusali ono sto bi on odobravao, ma daj. Takodje na forumu je bilo brisanja postova, a razlog je bio "cuvanje unutrasnjeg reda i mira". Nego odlutao sam malo vise, elem, svidja mi se kada idemo u neku akciju na (RHAPSODY charovima naravno) svi se dogovaramo, svi smo tu jedan za drugog, zezamo se, ma ljudi zabavno nam je. Cak mi je zanimljivo i sisteme da istrazujem, pa cak mi nije tesko da predjem pola voida samo da bih se dokovao na Ryuku bazu. Svaka borba ima neku car, svako ubistvo mi je milo, ma sve mi je ekstra bas onako kako je bilo u pocetku na 4S. Tako sada na 4S mogu sa malim brojem ljudi da se provedem (ajde da i nabrojimmada znam da se prepoznajete ovde Koja, Ro@d, Mengele, Stuka, Liman, Marko i Svetac dok je bio u 4S), svi ostali su mistrani i nekako deluju nedodirljivo.

Pojedinim clanovima 4-a, zameram i na teskim recima, neopravdenim delima, i ostalim stvarima koje su pravili a nisu ih nikada priznali. I to me mnoooooogo nervira vise nego bilo sta drugo. Ljudi ja jesam budala u dusi, ali nisam glup pa da ne vidim neke stvari. Mislim da u 4S ima dosta dobrih ljudi ali lepotu 4S-a kvare nekolicina koji misle da je 4S njihovo vlasnistvo, a da smo svi mi ostali sami tu. I kao sto je Svetac rekao kroz RHAPSODY je prosla vecina (velika) clanova koji su DOSTA onlline, a to samo po sebi govori o svemu.

A sada Svetac prestani da pusis travu, skodi ti zdravlju. O kakvoj krivici za rasparcavanje klana ti pricas, jesi li ti jeo bunike. U RHAPSODY moze ko hoce, to je stvar licnog izbora i nemoze biti nametnuto. Tako da se opusti i uzivaj.

Tako da bih molio da se u narednih nekoliko dana nadjemo svi i dogovorimo sta cemo dalje i kako cemo, jer ja vise ovako bez cilja da radim stvari nemogu.

JBT koliki post mene ljudi izgleda puca nesanica Very Happy Very Happy Very Happy.
Back to top Go down
poskok
Recruit
Recruit



Number of posts : 3
Age : 37
Registration date : 2007-05-23

Povodom svega Empty
PostSubject: Re: Povodom svega   Povodom svega Icon_minitimeWed May 23 2007, 17:21

Ok,mojih par reci RH

Kao prvo,citam ovaj vas forum i prvo sto primetim je:mnogo je bolja atmosfera nego u 4S.

Takodje sam procitao jos neke recenice

Saint_ wrote:

Isto tako sam pogreshio sto sam imao poverenja u Marka, ali nisam
mogao da predpostavim da je decko takav i da ce odmah tuzzakati,...

Saint,necu da te zavlacim kao Baka.Istina je da sam te ja ocinkario,za to sam imao debeo razlog za taj svoj postupak koji sada nemam nameru da izlazem.Da si me lepo pitao-Marko ispao si cava,izado si moj indentitet,imas li neko obajsnjenje-rekao bih ti lepo sta je problem.Ovako mi je ovde okacen epitet "sise koje se treba kloniti",ali me i za to bolik k...

Jos jedna bitna cinjenica:da li te je samo Marko ocinkario kod strasnog suda.......?
Saint,ovim sto sam napisao ti se nikako ne pravdam,samo zelim da se o meni ne prica napamet.
Naravno,ovim se moj odnos prema tebi ne menja(sta je samo baka za mene pricao pa ga i dalje oslovljavam sa Bako Razz ),i dalje si "cool Saint".A to sto si izgubio poverenje je sasvim OK,i ja to ne zelim da ispravljam.
I na kraju pozdrav i hvala jos jednom za 20 milki.



Vidim da ste oforimli potpuno nov klan(koji je odlican,i to je sasvim OK.Ali,jedan stvar uopste nije OK,a to je multiklanovanje.Sada cu pobiti sve svoje stavove i poceti da kenjam.U nasem jelte cuvenom ustavu pise:"Clanovima nije dozvoljeno da u isto vreme budu clanovi i nekog drugog klana".
Znaci il si 4S ili nisi.Po meni je casnije i postenije stisnuti muda i reci:"ljudi,4S vam nista ne valja i postaje cist diktatorski klan 2-oje ljudi,gde se misljenja drugih ljudi skoro i ne uvazavaju.Ili nesto menjajte,ili ja vas napustam".Casnije je to,nego se ne pojavljivati uz razne izgovore.Treba raskrstiti sa nekim stvarima.
I jos nesto,4s je u poslednje vreme cit bullshit od kalna,ali ga ja i dalje ne napustam jer je to moj prvi klan u multiplay-ju i necu da dozvolim da me jedan covek svojim postupcima navede na izlazenje iz klana.Jer tamo jos uvek ima ljudi sa kojima je zadovoljstvo igrati.
I, ne bojte se,Mare nije cava i "takav decko" i nece da vas ocinkari,niti mu je namera,samo skrecem paznju.



Rhapsody je klan sastavljen od sjajne ekipe,i samim tim ima jednu prednost u odnosu na 4S.U Rhapsody je dosla vecina sto je i razumljivo,svi ste jednaki. Imate veliku perspektivu i zelim vam da postane zasita jak klan(bolji i od 4Sa).Pa da se i nekad sretnemo na Voidu,sto da ne.

Pozdrav iz Italije i sve najbolje celoj ekipici


Marko
Back to top Go down
Paprika
junior member
junior member



Number of posts : 16
Registration date : 2007-05-13

Povodom svega Empty
PostSubject: Re: Povodom svega   Povodom svega Icon_minitimeThu May 24 2007, 03:41

EH sad malo ja.

Svetac i Stojke ja nikada nisam u potpunosti razumeo toliko vase protivljenje baki,mislim da ste (ma sta god vi tvrdili) sve ovo shvatili malcice ozbiljnije nego sto treba.
Ja kao sto ste mogli da primetite nisam nikada imao problem ni sa kim u klanu(ne racunam Lilija koji je : constant pain in the (CENSORED))
Kakvi bre diktatori,kakve trice i kucine ???
Jeste tacno je da baka malo voli da naredjuje,ALI on je izabran za vodju klana,a vodja klana se bira sa razlogom.
Razlog:Da se ne bi potezalo vecito oko jednog te istog pitanja.
Zamislite sada da smo svi odlucivali zajedno Baka i Doncha sa jedne Svetac i Stojke sa druge i ko zna ko sve jos sa trece,cetvrte itd. strane.Pa ne bi se dogovorili za milion godina.
Zato imamo izbore pa se odaberu ministri i vodja,ako vam se nije svidjalo,trebali ste da trazite nove izbore jbg.

Sto se tice Rh/|\psody-ja to je trebala da bude zajebancija,medjutim ti si Svetac to iskoristio da se razracunavas sa Bakom,nakon sto smo se dogovorili da necemo napadati nase,ili je to bio samo moj utisak.
To kao i cinjenica da su neki ljudi sve vise vremena provodili na Rhapsody charu je mene odbilo.
To sto su neki bili na Rh charovima a na serveru je bilo puno ljudi iz 4S meni je izgledalo kao da im ne odgovara drustvo.
Da se razumemo,to sto ste se ti i baka zakacili ja sam smatrao da je vasa stvar i u sve to se nisam mesao.

Marko je potpuno u pravu za multiklaning i tu smo se mnooogo ogresili,trebali smo napraviti R charove i caos.

Meni je bas zao sto je sve ovo ovako glupo ispalo Sad
Ne ljutim se ni na koga.
Jako mi je zao sto se necemo cesce druziti jer ste super drustvo Cheers
Jbg meni se bas nesto i ne svidja guild ali svracacu.

Zelim vam sce najbolje sa Rhapsody rulzzz HAVE FUNN !!!

CYA IN SPACE ! DevilSmoke
Back to top Go down
Stojke
wannabe love machine
wannabe love machine
Stojke


Number of posts : 916
Age : 37
Localisation : Uzice, Beograd
Registration date : 2007-04-27

Povodom svega Empty
PostSubject: Re: Povodom svega   Povodom svega Icon_minitimeThu May 24 2007, 04:34

Paprika (*edit S) sve je to ok sto ti i Marko kazete za multiklaning, ali jedini razlog zasto jos uvek nisam izasao iz 4S-a je idalje neka vezanost koju imam za klan. Samo me to drzi, jer mi se ceo void smucio samo tako. Znam da nisam neki specijalni pvp-er i sve to ali brate ima previse chitera za moj ukus i ceo server je postao server za prepucavanje i zamaranje mozdanih vijuga. Jednostavno ne vidim vise smisla u tome da se 3 sata prepucavam sa 666, EU, i ostalima i tako svaki dan. Pre mesec dana mi je bilo : Ekstra sada cu malo da pikam fl ulogujem se srecan izadjem srecan. Sada mi je ulogujem se sa nadom da ce mi biti ok a izadjem tako sto polomim misa i budem toliko iznerviran da nemogu da spavam. To je sto se tice voida.

E a sada o razmiricama sa Bakom: mrzim to sto ne uvazava tudje misljenje (bar ne moje). Nemogu da shvatim koja je poenta nekih akcija koje su u najmanju ruku bile katastrofa i pre nego sto su pocele. Znam kao sto sam i ranije rekao da nisam dugo u klanu ali zar su moje ideje bas toliko glupe. Dalje mislim da za pitanje saveznika treba svi da se pitamo (ali stvarno da se pitamo), jer i dalje nemogu da prebolim saveznistvo sa ESF (koje je po meni TOTALNA glupost) jer je mene ksenon zvao bar jedno 10 puta i svaki put sam dolazio na mesto dogadjanja u roku od 5-10 minuta, a ja njega jednom zovnem kada je bilo nas 3-4 u delti kada smo bili napadnuti od strane 5 6-ica, 3 eu-a i 3 terci-a i trebalo mu je ravno 45 minuta da dodje iz o minora u deltu. Dalje Baka je po meni ogroman licemer. Zasto, zato sto optuzuje ljude za afk komandu (da koristio sam je 3 dana nisam bio nikako dostupan) a on sam je vise od 7 dana koristio tu komandu. Secam se da je mene i markaNBG napalo nekoliko njih u sparti a ja sam opremao marka, borio sam se vise od sat vremena a baka nijednom nije dosao (iako sam ga zvao bar jedno 15 puta od cega je posle prvog poziva bio AFK) da bi mi posle rekao da se borio sa EU u omegi 41 (znam da nije jer je nemoguce da se borio sa njima a da niko nije poginuo sat vremena jer bi pisalo). I on posle meni prebacuje nesto. A moja afk komanda je bila samo revolt na njegovu i nista vise. Pa znate vi da sam uvek dolazio na borbe..... Takodje odakle njemu pravo da me ucutkuje na javnom catu kada se prepiremo sa
protivnicima, on sve zapocne i ja posle moram da cutim, jednostavno necu a kada
ne cutim kaze mi da se oglusujem o komandu.

Doncha: Do skoro sam mislio da je ekstra lik, ali me je grdno razocarao i uvredio onim njegovim postom. Nije imao nikako pravo da me nazove kako me je nazvao. Rodjeni otac me tako nikada nije oslovio. Dalje rekao je da mu se nesvidja kako neke clanove klana zezamo (ogovaramo). Pa pobogu kako da neogovaram lilija kada postavlja pitanja koja su neverovatna, na svako pitanje mu dajem 5 puta isti odgovor samo u drugom obliku. Moram reci da mi je lili cak i prirastao za srce poprilicno. Dalje, zbog cega je Doncha bolji od mene pa om moze da ima Rog karakter a ja nemogu. On mi je rekao da izbrisem svoj Rog karakter jer mi netreba kao, glupo je a on isti ima. Takodje zbog cega mi prebacuje da se ne zalazem dovoljno za klan. Pa pobogu visio sam na serveru po celu noc, za kratko vreme sam toliko sati nabio na serveru, NIKADA nisam imao neki ekces sem onoga sa onim postom (sto sam i priznao da je bilo glupo i nepromisljeno).

E sada pokusacu da se ne ponavljam, 4S volim i uvek ce mi ostati u srcu jer tamo ima mnogo dobrih ljudi, ali kao sto sam vec rekao nekolicina kvari sve.
Nije 4S isto sto je i bio kada sam tek dosao (to se sigurno primecuje).

Sada ja moram nesto da pitam. Ako je svima tako lepo u 4S zasto smo uopste pravili RH charove. Odgovor je zbog zabave i zbog igre sto bi ovo i trebalo da bude, samo igra i mesto za druzenje.....

Da i jos nesto posto vidim da moje prisustvo u 4S-u i RH (iako je na drugom serveru) bode oci sutra cu postovati o mom izlasku iz 4S-a. Nije mi milo ali ako tako mora da bude ok. Trenutno je RHAPSODY sve sto zelim jer se zabavljam, misljenja razmenjujemo i nista nije delo pojedinca nego cele grupe, + na sve to ekipa je ekstra (mada bih voleo da vidim jos neke ljude ovde da bi ugodjaj bio potpun...... ali koga nema bez njega se mora).


Last edited by on Thu Jul 19 2007, 02:37; edited 2 times in total
Back to top Go down
Paprika
junior member
junior member



Number of posts : 16
Registration date : 2007-05-13

Povodom svega Empty
PostSubject: Re: Povodom svega   Povodom svega Icon_minitimeThu May 24 2007, 06:00

Nikome ne smeta to sto si u 4S i RH.
Ko sta radi na drugom serveru je njegova stvar.

Apsolutno nemas razloga da napustas 4S osim ako to stvarno ne zelis.

Ja se nadam da neces.
Back to top Go down
AciD
he runs with poison... and laggs !
he runs with poison... and laggs  !
AciD


Number of posts : 462
Age : 43
Registration date : 2007-04-27

Povodom svega Empty
PostSubject: Re: Povodom svega   Povodom svega Icon_minitimeThu May 24 2007, 10:55

E, pa da, sad moram i ja da kazem par recenica u vezi 4S i RH. Pa da pocnem DevilSmoke

Jednom davno poceo sam da igram FL multiplayer na nemam ti nija pojma kojem serveru jer mi se smucila igra koju smo igrali i koja se zvala "oGame". I tako krenem ja da igram, navucem kolegu i krenemo mi tako kroz razne servere, razne modove i ostale gluposti dok na kraju nismo zaglavili na J4F serveru koji nam je bio solidan a i bilo je dosta nasih igraca.
I tako dok smo se nalazili po serveru, nas troje je odlucilo da osnujemo klan i prijavimo postojanje klana na J4F forumu. I tako je i bilo, posle malo razmisljanja dogovorili smo se za ime klana, namestili karaktere i krenuli da skupljamo novce za klan i hvatamo nase ljude.

Dakle klan koji smo osnovali tamo zvao se [BANDA_CRVENA].
E sad, osnivaci klana smo bili nas troje, i to:
1. Salvage (nesecam se koji mu je nik tada bio)
2. CorsaiR
3. SuzLeNoob (jedini ZENSKI clan koji smo imali)
posle su dosli jos ljudi, nabrajam: Laki, Liliputanac, MaBre, ACTPOHAYT, i ova zadnja dva se nesecam.
E sad, jednom prilikom Salvage je kontaktirao jednog clana iz 4S-a koji je igrao na J4F u to vreme i covek je ponudio da dodjemo na VOID server i da upadnemo u 4S sto se meni svidelo.

I tako posle odredjenog vremena kad smo poskidali mod za VOID nakacimo se i udjemo u 4S gde su nas SUPER prihvatili i jako mi je drago zbog toga.

Naravno, trudilismo se maksimalno da se uklopimo u saveznistvo i da postanemo ravnopravni.

I onda je jednog dana izbila ideja nas 5 da osnujemo [R] karaktere sto se meni MNOGO svidelo (nevolim da radim jedno isto svaki dan).
I tako dodjosmo na ideju da osnujemo nas klan i naravno smislili smo mu i ime i nove nikove i sve to ostalo sto vec treba, zaradjivali lovu,......

Samo pojavljivanje tog klana na VOID-u mi se MNOOOOOGO svideo, znaci niko nije znao, ko smo, sta smo, sta radimo tu, itd. itd. bas je bilo super. [R] klan se pojavio niotkuda i KIDAO sve sto mu se naslo na putu, STRAVA!!.
Naravno 4S nismo zaboravili, pogotovo ja, znaci, igrao sam multiklaning, ali sam uglavnom 70% vremena provodio na 4S-u i nastavicu da provodim vreme na istom, kako zbog NASEG druzenja tako i zbog dobrih drugova koje sam stekao u 4S-u i koji su me prihvatili kao dobrog kolegu nadam se.

-ZNAM DA JE ZABRANJEN MULTIKLANING U 4S_SQUAD-u I STOGA MI JE JAKO KRIVO AKO SAM NEKOG UVREDIO SA TIM I DA NAGLASIM TO DA SAM SE MAKSIMALNO TRUDIO DA SAKRIJEM SVOJ IDENTITET, ALI STA CES, TO JE BILO JACE OD MENE I MORAM DA PRIZNAM SVIMA KO SAM I STA SAM, I STOGA EVO KAKO SE IZJASNJAVAM:

IZJAVA: Necu napustati 4S_SQUAD jer sam tu stekao dobre prijatelje i kolege i trudicu se da kad god imam vremena dodjem da kidamo silne EU i ostale lagerske smorove koji me stvarno nerviraju u zadnje vreme, ali sta ces, ovo je samo igra i multiplayer igram cisto radi druzenja. I to je to sto se tice 4S-a, Sto se tice RH/|\PSODY klana, u njega sam usao zbog jednog razloga "OBOZAVAM DA SITUACIJU NAMESTIM INTERESANTNOM I DA SE IGRAM", znaci ne da nekog izbegavam ili tako nesto slicno, jednostavno hocu da izluftiram glavu i nerazmisljam niocemu i za one koji neznaju ko sam evo i toga:

4S karakter mi je - (*edit S)
RH karakter mi je - AciD

I slobodno mozete da kazete svima kako iz 4S-a tako i ovde koji me neznaju, mada cisto sumnjam za ovde u RH Very Happy

I da, evo i razloga zasto je Multiklaning po meni dobar i zasto nije:
1. ZBOG CEGA JE DRUGI KLAN DOBAR (govorim za RH, mada nije bitno ime klana)
- Mozes da se opustis u samoj igri i mozda da se sprijateljis sa svojim neprijateljem i videti kakvo on ima misljenje o samoj igri, sklopiti saveze sa sasvim drugim klanovima, ljudima i onda suditi o svom neprijatelju kako mu dolici. I najvaznije od svega ZABAVITI se, nerazmisljajuci o problemima iz prvod saveza (ako zatreba uvek neko iz prvog klana zna za tvoj karakter u drugom i kada je to potrebno moze da se prebaci u prvi radi neke pomoci ili slicnog). Itd., itd,....
2. ZBOG CEGA DRUGI KLAN NIJE DOBAR
- E sad, svi mi dobro znamo kako je kad radis dva posla istovremeno i pogotovo kada imate plus privatnog posla sto u kuci sto u nekoj firmi i tako. Znaci jedini problem je VREME potrebno za prisustvovanje u oba klana istovremeno. I ovo vazi uglavnom za sve ljude na ovoj planeti i stoga je multiklaning najvise i zabranjen. Mada to nesprecava coveka da radi sta hoce, pogotovo ako je SRBIN i ako svi znaju kakvi su srbi. I stoga ja u potpunosti PODRZAVAM multiklaning bez obzira koliko vremena imao, i malo tracka vremena i ja se nakacim na jedan od klanova i krenem igru (kad kazem jedan od klanova zavisi od raspolozenja). Naravno svaki covek ima svoje probleme kuci i tamo gde radi i drukcije je raspolozen u nekom momentu. Mada ovo za raspolozenje bi trebalo da ide za dobru stranu milti-ja Very Happy.

Nego da zavrsim jer sam STVARNO poceo i sam sebi da idem na zivce, GLE KOJI POST JEBOTE Shocked prevazisao sam moje misaone sposobnosti Razz , nego da zavrsim ovo.

IGRA, IGRa, IGra, Igra, igra, gra, ra, a, ........................................

HOCU DA SE IGRAM A NE DA SE PREPIREM ZBOG NEZNAM TI NIJA CEGA

Ajd pozzzzzzzzzzzz i vidimo se tamo gore, sto u 4S sto u RH Very Happy

Budite dobri i zabavite se! I prestanite vise sa tom SVADJOM ko, gde, sta, kome, koliko, i td.

Cya soon!
Back to top Go down
Saint_
wise man aka spammer
wise man aka spammer
Saint_


Number of posts : 952
Age : 45
Registration date : 2007-04-29

Povodom svega Empty
PostSubject: Re: Povodom svega   Povodom svega Icon_minitimeThu May 24 2007, 13:52

Paprika wrote:


Sto se tice Rh/|\psody-ja to je trebala da bude zajebancija,medjutim ti si Svetac to iskoristio da se razracunavas sa Bakom,nakon sto smo se dogovorili da necemo napadati nase,ili je to bio samo moj utisak.
To kao i cinjenica da su neki ljudi sve vise vremena provodili na Rhapsody charu je mene odbilo.
To sto su neki bili na Rh charovima a na serveru je bilo puno ljudi iz 4S meni je izgledalo kao da im ne odgovara drustvo.
Da se razumemo,to sto ste se ti i baka zakacili ja sam smatrao da je vasa stvar i u sve to se nisam mesao.

U stvari ima josh dosta toga sto bih hteo da citiram i od tebe i od Marka ali razumecete u svakom slucaju....

1. Moj sukob sa Bakom je moja stvar... otishao sam iz 4S-a iz
zbog toga i josh jednog razloga:

2. Ne volim pricu o druzenju, klanu, i ostalim pricama o prijateljstvu u situaciji kada me jedan debil optuzi za svoje postupke i slaze josh
preko svega, a u zamenu od svih svojih "saboraca" dobijem licemerno cutanje, svi postanu mutavi i "niko nije bio tu"....
Ma, dajte, batalite me svi zajedno odreda Smile


Kad sam ja to oborio nekog iz 4S-a sa Rh tagovima???????
Razmislite dobro! skoro svi ste bili u RH...


Da sam oborio nekoga, jesam ali sa
[R]Wrath_Of_GoD[R] charom.... i to NIKADA nikome nisam ni tajio Smile

Incident sa Bakom ? on je zapuceo na mene (Wrath) ja ga oborio prvi, drugi put i otishao...
jebeno strasno.... ma dajte... smesno mi je kada njih cujem
"uuu zapucao si na Baku stici cete strasna kletva" ma lol
Freelancer ... igra... ja rog koji bezi on puca.... ma sad mi je nije ni smesno kada cujem da mi to neko prebaci papriko (edit *S)... samo dosadno i izvini ne zelim da te vredjam - BEDNO tipa narusio si klansku harmoniju...

Marko, iskreno, nikada nisi imao tajni char? nikada nisi zajebavao ljude? Smile Da li je to nesto sto bi se uopste spominjalo da sam ostao u 4S-u?
Ne budite smeshni.


Da li sam ja uvek pricao e sad cu da oborim Limana, Doncu, Marka, Baku Koju, Ro@da, Corsaira - ubacite nik po zzelji- dok smo u RH na TSu? lool uvek jesam Smile
Da li sam ikada krenuo to da uradim???????
Uvek je neko bio tu pored mene... razmislite
Sveto seti se dolaska u OD...
Da li sam letuckao naokolo ... da li sam OBORIO nekoga?

edit*
Lazem, oborio sam Iron Maidena jednom u Dysonu !!
(bio sam tanak sa heltom i vremenom pa sam morao,
a i prvi je zapucao Sad )


Iskoristio Rh u obracunu sa Bakom? lol!
i ono lol shvati najcinicnije i najuvredjenije moguce Papriko(edit *S)!
KOM JEBENOM OBRACUNU?
Prvo sam nesto letuckao u prazno sa Saint charom i skoro prestao sam da igram posle toga, sto ljudi ovde i znaju... Onda su mi ljudi ovde pomogli i povratili zelju za igrom...
Sve ostalo je nechija kontrukcija dogadjaja i svako ima pravo da veruje u ono sto hoce, ali ne morate da me vredjate....
I o tome se i radi papriko,poskoku (edit *S) i svi ostali
... Hvala vam braco ali batalite me tih ....
Raspitaj se sta i kako sam pricao...
Da sam hteo tako nesto, bio bih mnogo mnogo mnogo mnogo energichniji, verujte mi.
Kao sto rekoh, nikada nisam pruzio nista do maksimalne korektnosti...
i to je jedino sto sam ocekivao...
ako moze super, ako ne ... i to je super, ali ne smaraj me posle kako je ovo bilo ovako ili onako jer se zna sta i kako se desavalo, a sta je ko smislio ... to NIJE MOJ PROBLEM....



@Marko
Pogresno si skontao....
Nemam ja nista protiv toga sto si rekao za mene...
Ja u tom trenutku vec nisam bio u 4S-u i bolelo me je kurac sta neko zna ili ne zna... Na kraju krajeva ja se nisam ni sekund krio nakon sto sam napustio 4S.. Imao sam protiv toga sto si spominjao ostale.

Na kraju krajeva Laki je saznao za moj Rh char jer sam mu se, ja javio na SRPSKOM da ga nisam ja ubio vec npc-ijevi upravo zbog toga sto je iz 4S-a, a ne secam se ko je bio na TS-u samnom ali sigurno se seca kako sam bio ispizdeo....
jer je decko bio optimistican i krenuo da me juri da me ubije lol, nakon chega sam mu predlozio vezbu i pvp a on me poslao na 6 orion-a...
mmmm zeke mmmm Smile


Povodom 4S-a i Rh
U biti to je bilo isto lol... niko drugi nikada nije bio pozvan niti razmtran (bilo je par pacijenata koji su hteli u R klan)


Zgotivio sam dosta ljudi u 4Su i isto tako sam se osetio razocharanim...
Takodje mislim da je lakse ljudima da kazu Baka i ti ste imali neki svoj sukob itd... Hm, sukob? Ne, nikada - veliku razliku u mishljenjima DA, apsolutno a to je velika razlika ... Jedno je sukob drugo je bilo to.
Moj odlazak i sukob je produkt jednog i samo jednog dogadjaja i svi znate koji je to. Ostalo su ili lazi ili lupetanja.
Na kraju krajeva ja sam se "separatisao" upravo zbog toga.
Nisam se nikada toliko iznervirao toliko kao kada sam video plahte A4 papira formalno perfektno napisanog kao odbranu i optuzbu na moj predhodni ispizd lol... Covek koji je uvredjen i besan ne edituje 17 puta svoj post i kocka ga po temama lol....
Ali to je proslo...

Molim vas, nemojte me vredjati drugacijim pricama, jer me stvarno vredja i pogadja me to sto stalno cujem, slusam, citam...
Svestan sam ja da je 4S trenutno u malko losijem stanju i nemam nista protiv da tamo budem glavno zlo i ujedinjujuci faktor nekim ljudima, ali nemojte bar ovde dolaziti i ponavljati nebuloze....
4S je lepa prica i treba da se nastavi...
(i necu ulaziti u raspravu o tome sto opada lagano)

A sto se Lilija tiche ljudi svi znate koliko on ume da smara, ali isto tako svi znate da ga gotivim i da se smaram sa njim po 15 sati dok ne obavi sve kako treba... Njega jesam odkacio sa afk i ponovio bih to u datoj situaciji, ali isto tako lol! juce sam mu i poslao postom cd sa CS-om...
Moj odnos prema nekome je moja licna stvar, a ne nesto sto treba da se iskoristi u daljem pljuvanju i laganju...
Deo za Irona je bio izmishljotina, mozda zato sto je on stavljao za njega afk? lol

Da rezimiram sve, i ljudi shvatite me iz moje perspektive prica je krajnje jednostavna:

Napustio sam 4S zbog toga sto sam se osetio ne samo uvredjenim vec i izneverenim, nastavio sam da letuckam sa i bez Rh tagova, osecao sam nelagodnost zbog neraschishcenih odnosa sa nekim ljudima, odlucio sam da se lagano skinem sa FLa, ali ljudi odavde su mi pomogli i bili tu kad mi je trebalo... I zato sam im zahvalan.
Jednostavno, posle su mi pokazali Evolution i to mi je dalo dosta podstreka da nastavim da se zezam, igram i druzim sa njima.

A povodom prica sta valja ili ne valja u 4S-u, eh, ja nemam pravo da kazem nesto na tu temu, niti je ovde tema o tome sta je dobro a sta lose tamo. Otvorite poseban deo foruma dajte medjusobno privilegije pa se tamo KONSTRUKTVNO raspravljajte lol.
Ovaj deo je bio posveccen mojim vidjenjima i mojim razlozima.
A to su, da se razumemo 2 stvari izdrkavanje i cutnja posle.

Multiklaning, ko je kome uzeo pola stita su teme koje su pocele POSLE i uglavnom su izmishljene ( da ne kazem da su lazi i da me JEBENO NERVIRA !!!! - deo oko RH-a ocigledno nije - ) i koje me ne interesuju...
Takodje jedna zamerka na post ne vidim razlog zasto bla, bla, sa Bakom i Donchom sto se svih tice:
To sto neko ne vidi razlog jeste verovatno sto nije u tudjoj kozzi, lol.
Ili postujte ili nemojte postovati tudje razloge...
Ali ako se nastavi sa ignorisanjem uskoro pored Rhapsody-ja i TRT-a lol! , pojavice se i 3 klan proistekao iz 4S-a lol...


Last edited by on Sat Jun 09 2007, 18:49; edited 6 times in total
Back to top Go down
Paprika
junior member
junior member



Number of posts : 16
Registration date : 2007-05-13

Povodom svega Empty
PostSubject: Re: Povodom svega   Povodom svega Icon_minitimeThu May 24 2007, 15:53

Sto se tice narusavanja harmonije u klanu,nisi ti glavni krivac nego svi mi koji smo usli u Rhapsody.
Zasto ?
Zato sto ako smo vec pristupili nekom klanu onda bi trebalo da se ponasamo po njegovim pravilima,na to smo svojevoljno pristali.
Na zalost posledice po 4S su osetne,ponavljam NASOM krivicom a ne samo tvojom Svetac.
Stvar je u tome sto si ti iz nekih drugih razloga koji nemaju veze sa Rhapsody odao svoj tajni identitet i time sve stavio u nezgodnu situaciju,a to je navelo one koji nisu u RH da posumnjaju na ostale.
Ispitivali su me i Baka i Doncha o RH i ja sam se osecao veoma neprijatno sto sam ih lagao,jer meni su ti ljudi,kao i vi veoma dragi.Jednostavno nisam mogao niti hteo ikoga da odam.
Padalo mi je na pamet da sve priznam (cin i ministarstvo su mi najmanje vazni,vazna je igra i druzenje) ali to nisam uradio zbog toga sto je situacija pocela da se smiruje i nisam hteo dodatno da talasam,jer to po meni ne bi donelo nista pozitivno.

Sto se tice mojeg vidjenja sukoba izmedju Sveca i Bake ja sam napisao kako sam video.Posto sam istoricar uzdam se u Herodota i Tukidida koji su pravili razliku izmedju onoga sto su videli i onoga sto su culi.E tako sam se i ja uzdao u informacije koje su po meni relevantne i na osnovu njih sam ovde izneo svoje misljenje.

Ne trazim ni od koga da sad tu priznaje krivicu ili da se kaje zbog icega,niti sam zeleo ikoga da uvredim,niti zelim da ulazim u dubokoumne rasprave,ja sam samo odgovorio na post koji je Svetac postavio da bi znali moje misljenje.
Back to top Go down
Saint_
wise man aka spammer
wise man aka spammer
Saint_


Number of posts : 952
Age : 45
Registration date : 2007-04-29

Povodom svega Empty
PostSubject: Re: Povodom svega   Povodom svega Icon_minitimeThu May 24 2007, 16:36

Hm, ali takodje stoji da ja nisam spomenuo nikoga iz 4S-a vezano za Rhapsody niti pricao o bilo kakvoj povezanosti sa istim ... moj odgovor je bio nas par iz raznih navy klanova.
Kasnije se to promenilo
Ako je i izletelo (a jeste nekome) nije od mene,
jer sam ja uzivao u celoj prici....
U Rh sam ostao jer ja nisam imao druge opcije...
Sta sam trebao da uradim, da predjem u DTA ili Orion ? Smile
I nemoj prosipati pricu zna se zasta sluzi vodja itd.
Jer u tome je problem: ZNA SE lol a to nije radjeno.

Mrzi me da jurim quote:
paprika>
Sto se tice mojeg vidjenja sukoba izmedju Sveca i Bake ja sam napisao kako sam video.Posto sam istoricar uzdam se u Herodota i Tukidida koji su pravili razliku izmedju onoga sto su videli i onoga sto su culi.E tako sam se i ja uzdao u informacije koje su po meni relevantne i na osnovu njih sam ovde izneo svoje misljenje.

Leba ti sta ti to sve znachi?
Umesto pozivanja na neprocenjivi istorijski doprinos Herodota i Tukidida 4S-u, reci brate ovako:
to, to i to
ja cu ti odgovoriti
e za to i to se jebi, e za to i to sam jeo govna, izvini itd.
----
I ne slazem se sa tobom da je Rh kriv za lose stanje u 4S-u.
Pre ce biti da je Rh produkt losheg stanja...
Niko nije terao ljude ka jednoj ili drugoj opciji.
Meni licno ( i sve drugo sto bih rekao je cista lazz!) je IZRAZITO milo sto su neki ljudi ostali u Rhapsodiju.
Isto tako mi je KRIVO sto letim sam na VOID-u.

Ali to je bilo najpostenije prema svima.


Last edited by on Thu May 24 2007, 16:44; edited 1 time in total
Back to top Go down
Saint_
wise man aka spammer
wise man aka spammer
Saint_


Number of posts : 952
Age : 45
Registration date : 2007-04-29

Povodom svega Empty
PostSubject: Re: Povodom svega   Povodom svega Icon_minitimeThu May 24 2007, 16:44

i da:
paprika>
Sto se tice narusavanja harmonije u klanu,nisi ti glavni krivac nego svi mi koji smo usli u Rhapsody.
Zasto ?


Mozda delujem arogantno:
Ali ja ZNAM da nisam najveci krivac Smile
Back to top Go down
Paprika
junior member
junior member



Number of posts : 16
Registration date : 2007-05-13

Povodom svega Empty
PostSubject: Re: Povodom svega   Povodom svega Icon_minitimeThu May 24 2007, 16:46

E mrzi me vise da razmisljam na ovu temu.
Sta sam imao da kazem rekno sam.
Back to top Go down
Saint_
wise man aka spammer
wise man aka spammer
Saint_


Number of posts : 952
Age : 45
Registration date : 2007-04-29

Povodom svega Empty
PostSubject: Re: Povodom svega   Povodom svega Icon_minitimeThu May 24 2007, 16:56

lol!
slazemo se da se ne slazemo Smile

e izeditovao sam nikove bio sam u zaru pa nisam vodio racuna.
Back to top Go down
Sponsored content





Povodom svega Empty
PostSubject: Re: Povodom svega   Povodom svega Icon_minitime

Back to top Go down
 
Povodom svega
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RH/|\PSODY - mean & polite gang- :: Rhapsody Games :: Freelancer - Public Area-
Jump to: