RH/|\PSODY - mean & polite gang-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RH/|\PSODY - mean & polite gang-

an enthusiastic instrumental composition of indefinite form & complete gaming destruction
 
HomePortalGallerySearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Evolutions?

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Saint_
wise man aka spammer
wise man aka spammer
Saint_


Number of posts : 952
Age : 45
Registration date : 2007-04-29

Evolutions? Empty
PostSubject: Evolutions?   Evolutions? Icon_minitimeTue May 08 2007, 19:17

Da ili ne?
kratko i jdnostavno pitanje Smile

Tj. da li da rizikujemo sa ovim serverom ili ne?

Svi znamo koje su nagrade...

ako ne povlashcen polozaj onda barem mala prednost, server se jos nije razvio, iskustvo u pvp-u, biranje sys-a... admin koji nas je zgotivio, kao i mi njega... Prelepi sistemi i brodovi, balans koji za sada deluje kao jedan od najboljih....


Voleo bih da cujem sta SVI misle Smile


Last edited by on Mon Jun 25 2007, 16:23; edited 1 time in total
Back to top Go down
Stojke
wannabe love machine
wannabe love machine
Stojke


Number of posts : 916
Age : 37
Localisation : Uzice, Beograd
Registration date : 2007-04-27

Evolutions? Empty
PostSubject: Re: Evolutions?   Evolutions? Icon_minitimeTue May 08 2007, 21:48

E ovako ako bude greski u kucanju izvinite ali sada sam ustao (da spavao sam 12 sati i nisam otisao na faks i na vezbe na koje sam morao).

Ostao sam do 8 jutros na serveru a sa Dusanom sam pricao do 7 sati, i mogu vam reci da me je lik odusevio. Pokayao mi je dosta sistema i mogu vam samo reci PRELEPO. Samo da vidite ruske sisteme, avione, imena pilota (porucnik itd...).

Inace decko je rekao da mu nije problem da nam napravi i sistem i ako treba a mi imamo dovoljno ideja da ce napraviti srpski sistem, i jedinstvene brodove, oruzja i sve ako treba.

Ja sam odusevljen, i mislim da treba da krenemo sa ovim samo tako. Payite server ce vec ya 15 dana krenuti samo tako da radi, u to sam siguran jer je previse dobar da bi ostao nezapazen.

E da Dusan je takodje rekao da ce mu biti drago da nam pomogne oko navikavanja na pvp i da ce nam on i Aron pomoci da se naviknemo na pvp cim se malo sredimo na serveru.

Ja kazem da probamo jer zaista ma koliko sam bio smoren od trejda sinoc ono sto sam video je prelepo, da vidite samo sa cime sve moye da se trguje, kako sve iygleda ma divan je server samo tako. I jos jedna prednost po meni, kada nam ostane malo para na karakterima necemo morati da trgujemo ceo dan da bismo mogli da se borimo 5 dana, jednostavno 1 sat trejda i to je to.

A jos jedan plus je ZNAMO ADMINA I ZGOTIVILI SMO SE. Kada bi neko od voidovih admina vratio pare kao sto je Dusan uradio sinoc kada smo iygubili 44 mil?
Back to top Go down
AciD
he runs with poison... and laggs !
he runs with poison... and laggs  !
AciD


Number of posts : 462
Age : 43
Registration date : 2007-04-27

Evolutions? Empty
PostSubject: Re: Evolutions?   Evolutions? Icon_minitimeWed May 09 2007, 00:41

Evo ovako, upravo sam dosao sa posla i citam postove Smile

Meni se isto svidja ovaj server, super je, i s'obzirom da sam ga ranije igrao, ali jako malo jer sam mislim tada trebao da se prebacim na VOID ili tako nesto slicno, ali sam probavao svasta u Storry line-u i mogu vam reci da ima svakakvih zajebancija i skoro da nikad nije dosadno, kako za trejd tako i za samu borbu.

E, da
Kada sam bio na tom serveru, imao sam neki brodic nadrkan i sa wrekova sam pokupio dosta dobrih stvari, i kada se to ukombinuje, oni nomadi sto smo ginuli od njih juce su bili KESA, Mislim da smo Koja i Ja sibali te nomade bas u tom sistemu ako se nevaram.

ZAKLJUCAK:
Mozemo igrati ovaj server, super je, ali sta cemo sa VOID-om i ostalim drustvom, kod nas na forumu se isto prica za taj server, mislim da ga je Laki postovao, i Ima jedna mala zajebancija samo, Baka sumnja da je taj "Dusan" koji je Admin na Evolution-su ustvari Saint i da oce sve da nas odvuce iz 4S-a Very Happy tako da mozemo, sto se mene tice igrati simultano za pocetak ili jednostavno da se javimo da necemo biti na VOID-u jedno vreme zbog nekih privatnih zajebancija ili tako nesto slicno.

I da neduzim mnogo, Idem sad malo da se sigram bounce bounce bounce bounce
Back to top Go down
Saint_
wise man aka spammer
wise man aka spammer
Saint_


Number of posts : 952
Age : 45
Registration date : 2007-04-29

Evolutions? Empty
PostSubject: Re: Evolutions?   Evolutions? Icon_minitimeWed May 09 2007, 18:05

AciD wrote:

Baka sumnja da je taj "Dusan" koji je Admin na Evolution-su ustvari Saint i da oce sve da nas odvuce iz 4S-a Very Happy tako da mozemo, sto se mene tice igrati simultano za pocetak ili jednostavno da se javimo da necemo biti na VOID-u jedno vreme zbog nekih privatnih zajebancija ili tako nesto slicno.

I da neduzim mnogo, Idem sad malo da se sigram bounce bounce bounce bounce


lol! lol! lol!

Taj covek je opterecen pomalo, zar ne?
Back to top Go down
Sponsored content





Evolutions? Empty
PostSubject: Re: Evolutions?   Evolutions? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Evolutions?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Guild Evolutions Server

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RH/|\PSODY - mean & polite gang- :: Rhapsody Games :: Freelancer - Public Area-
Jump to: