RH/|\PSODY - mean & polite gang-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RH/|\PSODY - mean & polite gang-

an enthusiastic instrumental composition of indefinite form & complete gaming destruction
 
HomePortalGallerySearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Battle reports... ili ti prica o mentalnoj nestabilnosti....

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Saint_
wise man aka spammer
wise man aka spammer
Saint_


Number of posts : 952
Age : 45
Registration date : 2007-04-29

Battle reports... ili ti prica o mentalnoj nestabilnosti.... Empty
PostSubject: Battle reports... ili ti prica o mentalnoj nestabilnosti....   Battle reports... ili ti prica o mentalnoj nestabilnosti.... Icon_minitimeSat Sep 15 2007, 16:29

skracena verzija:

Dakle:

Bitka sa 4S-om:
....trajala je do 5 sati ujutru!!!!
6 sati pvp-a.. ne znam koliko se ljudi izrotiralo tamo, niti ko sve nije dosao i otisao odande...
Ali bitka je u OD dobijena Smile

Ako ste mislili da je to kraj izvestaja... grdno se varate...
Zapravo tek pochinje...

NGC

Nakon bitke u OD sledi proveravanje broja igracha na serveru i konstatacija da se NGC klan nalazi na serveru...

Ko su oni? Nije ni bitno... Ameri.... ali jedan od likova, pre dva dana, je oko pola sata, bez razloga (nismo ga oborili ili pucali na njega) izmishljao razlicite psovke i prozivke vezane za nashe majke....
naravno tu je uracunat i bonus - par doskocica na racun nase nacionalnosti (e, ali, ne mogu da se setim koji od njih beshe, ali mislim da nije Goat, ali znate moju logiku - neko od njih jeste tako da ako ih razbijam sve do besvesti - prenecu svoju poruku...)

I ajmo sve nanovo...

Nazalost uhvatili smo ih u Alex-u (4 NGC + 1 samurai - pirati i navy - lol), a SVI su bili ispod 50-og nivoa... 46,47,48,49... vozic....
Nakon 40 minuta pracenja, otisli su u NY i nastavili tamo da nas vozaju...
Oko pola 6 Koja se prizvao pameti i napustio nas je.... Smile
Posle 2 minuta, Stojke i ja dolazimo do zastrasujuce samospoznaje i pocinjemo da se cerekamo kao nenormalni...

Dakle, posle 6! i slovima: sest!! sati neprekidnog pvp-a i inacenja sa 4S-om, neki tamo NGC misli da ce se otresti 2 budale tako lako...

LoL, pa ne znaju oni sa kakvim magarcima imaju posla!! lol!


Nakon provedenih sat i po u NY sistemu, jureci kroz kamenje jedno pola sata bar, nakon sto smo posetili sve baze po 2 -3 puta, stajali ispred istih i slusali kako caskaju, zivci su poceli da im popustaju.... LoL
Morate da shvatite da smo Stojke i ja sve vreme cutali i pratili ih u stopu.
Nismo odgovarali na pitanja, nismo odgovarali na prozivke... samo smo isli iza njih, cutali i pratili ih na razdaljini od oko 500 metara od [NGC]-KamikazeGoat-[X]-a (decko koji je bio ljubazan da Koji i meni posveti 30 minuta uvreda) ....
Koliko god da su bili samouvereni i arogatni na pocetku, tako su se i oni ucutali kada su shvatili kolike smo PRSOTINE Stojke i ja....

U toj igri zivaca, jednostavno jadnichci nisu imali ni teoretske shanse...
Zashto? Ni Stojke ni ja nismo imali sta da pogubimo... jednostavno mi NISMO vise imali zivce Smile Smile Smile

No da skratim:

Mesto bitke: Colorado
Regenovanje NGC-a: Da
Tip bitke: masakr
Tok bitke: masakr
Zavrsnica: masakr

--------------------

No to nije kraj... zasto?
Pa vidite, normalan covek bi pomislio da bi se cak i dilieje poput Stojketa i mene zadovoljile chinjenicom da je KamikazeGoat prsao kao zvecka, pogubio zivce, odustao i besno otisao sa servera....
Ali ne... to nije bilo tako...

Ostatak NGC-a je ostao u NY... kao i mi .... pola sata kasnije otisli su u NT:

Mesto bitke: NewTokyo
Regenovanje NGC-a: Da
Tip bitke: masakr
Tok bitke: masakr
Zavrsnica: masakr
-----------------------

E ovoga puta su OSTALI doknuti i poceli su da budu fini i da pricaju...
Ja sam ostao online do trenutka kada sam cuo da se najverovatnije nece ni vracati na server...
Steta... a bash smo se lepo druzili....

Znam da je bilo jednostavnije poslati SS adminu i traziti ban od 3 dana, ali nekako mi je ovo delovalo kao TRAJNIJE reshenje....


Last edited by on Tue Sep 18 2007, 22:18; edited 1 time in total
Back to top Go down
AciD
he runs with poison... and laggs !
he runs with poison... and laggs  !
AciD


Number of posts : 462
Age : 43
Registration date : 2007-04-27

Battle reports... ili ti prica o mentalnoj nestabilnosti.... Empty
PostSubject: Re: Battle reports... ili ti prica o mentalnoj nestabilnosti....   Battle reports... ili ti prica o mentalnoj nestabilnosti.... Icon_minitimeSat Sep 15 2007, 17:16

Mislim sta reci Very Happy

lol! lol! lol!
Back to top Go down
VaMpirE
forum regular
forum regular
VaMpirE


Number of posts : 439
Age : 41
Registration date : 2007-04-28

Battle reports... ili ti prica o mentalnoj nestabilnosti.... Empty
PostSubject: Re: Battle reports... ili ti prica o mentalnoj nestabilnosti....   Battle reports... ili ti prica o mentalnoj nestabilnosti.... Icon_minitimeSat Sep 15 2007, 18:16

AciD wrote:
Mislim sta reci Very Happy

lol! lol! lol!

...
Back to top Go down
Silent Hunter
junior member
junior member
Silent Hunter


Number of posts : 22
Age : 42
Registration date : 2007-07-11

Battle reports... ili ti prica o mentalnoj nestabilnosti.... Empty
PostSubject: Re: Battle reports... ili ti prica o mentalnoj nestabilnosti....   Battle reports... ili ti prica o mentalnoj nestabilnosti.... Icon_minitimeSat Sep 15 2007, 18:54

Rhapsody rulzzz Rulez

A mene usred one velike bitke izdade net, tj potpuno ga nestade Comp3
Deamn!
Svaka cast momci !
Back to top Go down
Stojke
wannabe love machine
wannabe love machine
Stojke


Number of posts : 916
Age : 37
Localisation : Uzice, Beograd
Registration date : 2007-04-27

Battle reports... ili ti prica o mentalnoj nestabilnosti.... Empty
PostSubject: Re: Battle reports... ili ti prica o mentalnoj nestabilnosti....   Battle reports... ili ti prica o mentalnoj nestabilnosti.... Icon_minitimeSat Sep 15 2007, 19:05

"Blago onom ko rano poludi ceo zivot mu u veselju prodje"
Back to top Go down
Saint_
wise man aka spammer
wise man aka spammer
Saint_


Number of posts : 952
Age : 45
Registration date : 2007-04-29

Battle reports... ili ti prica o mentalnoj nestabilnosti.... Empty
PostSubject: Re: Battle reports... ili ti prica o mentalnoj nestabilnosti....   Battle reports... ili ti prica o mentalnoj nestabilnosti.... Icon_minitimeSat Sep 15 2007, 19:06

Stojke wrote:
"Blago onom ko rano poludi ceo zivot mu u veselju prodje"

Eh Smile Da je veselo.... veselo je Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Battle reports... ili ti prica o mentalnoj nestabilnosti.... Empty
PostSubject: Re: Battle reports... ili ti prica o mentalnoj nestabilnosti....   Battle reports... ili ti prica o mentalnoj nestabilnosti.... Icon_minitime

Back to top Go down
 
Battle reports... ili ti prica o mentalnoj nestabilnosti....
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Battle reports!
» Combat Wings - Battle of Britain

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RH/|\PSODY - mean & polite gang- :: Rhapsody Games :: Freelancer - Public Area-
Jump to: